Strona główna | Kontakt

Kontakt

CENTRUM DYDAKTYCZNO-NAUKOWE

 

ul. Okopowa 59

01-043 Warszawa

Vizja Park

Władze Uczelni

  

Rektor
dr Piotr Kusznieruk – wtorek   13.00 – 14.00  pok. 502
rektor@mum.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk Medyczno-Społecznych
dr n.med. Łukasz Wysieński  – poniedziałek  11.00 – 12.00  pok. 502
lwysienski@mum.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr n. o zdr. Olga Dembicka – poniedziałek  15.30 – 17.30 pok. 502
odembicka@mum.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo
mgr Bożena Styk
bstyk@mum.edu.pl

tel. 668 615 461  lub  22 243 73 37  wew. 5

Dziekanat

 pok. 101 (1 piętro)

tel. 22 243 73 37  wew. 2

662 215 628;  602 481 124; 537 571 797

e-mail: dziekanat@mum.edu.pl

Godziny pracy Dziekanatu:

Poniedziałek: 8:00 18:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: NIECZYNNE
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 16:00
Sobota: NIECZYNNE
Niedziela: NIECZYNNE

Dział rekrutacji

pok. 101 (1 piętro)

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00
Sobota  –  nieczynne

tel. 22 243 73 37  wew. 1
e-mail: rekrutacja@mum.edu.pl

Biuro karier

pok. 502 (5 piętro)

biurokarier@mum.edu.pl

Samorząd studencki
Stołówka

(1 piętro)

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

ul. Rydygiera 8
01-793 Warszawa

 

wejście od ul. Broniewskiego
Dojazd tramwajami: 17, 22, 27, 28, 33, 35
Dojazd autobusami: 205

Władze Uczelni

  
Rektor

dr Piotr Kusznieruk – czwartek   11.00 – 12.00  pok. 25, 1 piętro
pkusznieruk@mum.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk Medyczno-Społecznych
dr n.med. Łukasz Wysieński  – piątek  11.00 – 12.00  pok. 02
lwysienski@mum.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunku fizjoterapia
mgr Piotr Chyliński
– wtorek  09.00 – 12.00 pok. 03
– czwartek  08.00 – 11.00 pok. 03
– soboty :  05.11.2022 – 13.00 – 16.00 pok. 3
                   19.11.2022 – 09.00 – 12.00 pok. 3
                   10.12.2022 – 14.00 – 16.00 pok. 3
                   21.01.2023 – 11.00 – 14.00 pok. 3
                   04.02.2023 – 08.00 – 10.00 pok. 3
pchylinski@mum.edu.pl

Koordynator ds. kształcenia praktycznego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo
mgr Bożena Styk – piątek  12.00 – 14.00 pok. 5
bstyk@mum.edu.pl  

tel. 22 243 73 37  wew. 5

 

Kwestura

pok. 01 (parter)

tel. 22 243 73 37 wew. 3

e-mail.: kwestura@mum.edu.pl

Godziny pracy Kwestury:

Poniedziałek: 11:00 – 17:00
Wtorek: 09:00 – 15:30
Środa: NIECZYNNE
Czwartek: 09:00 – 15:30
Piątek: NIECZYNNE
Sobota: NIECZYNNE / 08.30 – 13.30*)
Niedziela: NIECZYNNE

*)

  • 08.10.2022
  • 05.11..2022
  • 03.12.2022
  • 14.01.2023
  • 11.02.2023
Biblioteka

pok. 08 (parter)
biblioteka@mum.edu.pl

 

Godziny pracy biblioteki:

Poniedziałek: 09:00 – 17:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: 08:00 – 16:00
Czwartek: NIECZYNNE
Piątek: NIECZYNNE
Sobota: NIECZYNNE / 08.00 – 14:00*)
Niedziela: NIECZYNNE

*)

  • 08.10.2022
  • 05.11..2022
  • 03.12.2022
  • 14.01.2023
  • 11.02.2023
Kadry

tel. 22 243 73 37  wew. 6

kadry@mum.edu.pl

Skip to content