Strona główna | Fizjoterapia w sporcie – NOWY KIERUNEK

Fizjoterapia w sporcie – NOWY KIERUNEK

29 lipca 2022

FIZJOTERAPIA W SPORCIE – nowy kierunek studiów podyplomowych w MUM rusza w październiku 2022!
Roczne, podyplomowe studia przeznaczone są dla trenerów, absolwentów fizjoterapii, pielęgniarstwa oraz specjalistów odnowy biologicznej, którzy na co dzień pracują lub będą pracować z osobami aktywnymi ruchowo.
Nowoczesny program, zawiera około 200h praktyki uzupełnianej niezbędną teorią.
Kadra wykładowców to praktycy z ogromnym doświadczeniem i pasją, którzy przez lata doskonalili swoje warsztaty pracy, a teraz podzielą się nimi z naszymi studentami.
Zajęcia będą odbywały się w Mazowiecka Uczelnia Medyczna oraz w TI Health Club w galerii KEN CENTER –  ul. Ciszewskiego 15.
RUSZYLIŚMY Z REJESTRACJĄ!
Liczba uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybrane posty

Wirtualny dziekanat

Drodzy studenci! Informujemy że na naszej uczelni został uruchomiony Wirtualny dziekanat. Oznacza to, że każdemu studentowi będzie...

There are no upcoming events at this time.