Strona główna | ANKIETA Post COVID-19 Syndrom

ANKIETA Post COVID-19 Syndrom

22 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,
zachęcamy do udziału w badaniu ankietowym, opracowanym przez prof. MUM dr Sebastiana Szajkowskiego D.O. oraz prof. MUM dr Michała Dwornika D.O. Badanie posłuży do wypracowania najskuteczniejszego protokołu stosowanego w leczeniu objawów Post COVID-19 Syndrom.
Ankieta skierowana jest do osób, u których stwierdzono zakażenie koronawirusem na podstawie pozytywnego wyniku testu, jak również do osób nie przebadanych, które obserwowały u siebie typowe objawy choroby Covid-19.
Celem badania, jest ocena wpływu choroby COVID-19 na jakość życia osób uprawiających sport, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ograniczenia wynikające z zaburzeń oddychania.
Zebrane wyniki zostaną przedstawione w publikacji w „The American Journal of Sports Medicine”.
Badanie ma charakter dobrowolny i anonimowy. ANKIETA

Wybrane posty

Wirtualny dziekanat

Drodzy studenci! Informujemy że na naszej uczelni został uruchomiony Wirtualny dziekanat. Oznacza to, że każdemu studentowi będzie...

There are no upcoming events at this time.