Szczepienia zapisanych studentów

Informujemy, iż rozpoczął się proces szczepienia studentów Mazowieckiej Uczelni Medycznej przeciwko COVID-19. Studenci oraz pracownicy Uczelni zostaną zaszczepieni w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Szczepieniem zostaną objęci Ci studenci, którzy wyrazili chęć i wolę szczepienia i przesłali oświadczenie w terminie do 14.01.2021r. Szczepienia odbędą się w dwóch terminach : 11.03.2021 oraz 16.03.2021r. Pracownicy dziekanatu powiadomią Państwa telefonicznie lub e-mailowo o terminie. Szczepienia odbywają się zgodnie z kolejnością zgłoszeń przesłanych do dziekanatu uczelni. Jeśli ktoś z Państwa nie dopełnił terminu a chciałby zostać zaczepiony w WIML istnieje szansa wpisania się na listę rezerwową. Szpital nie daje gwarancji, jednak jeśli zostaną wygenerowane zapasy materiałowe to być może uda się zaszczepić pewną liczbę studentów którzy nie dopełnili formalności w wymaganym terminie wynikającym z Rozporządzenia Ministra.