Szczepienie personelu medycznego

Komunikat dotyczący szczepień personelu medycznego i niemedycznego przeciw COVID–19 w szpitalach węzłowych.

Szanowni Państwo,
Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków, zaszczepieni zostaną pracownicy służb medycznych. Do szczepienia przystąpić mogą również studenci oraz wykładowcy kierunków medycznych. Zaszczepione mogą zostać osoby, które nie chorowały na Covid-19 jak również te, które chorobę już przebyły.

Wobec konieczności niezwłocznego przekazania zgłoszeń do tzw. szpitali węzłowych w których szczepienia będą realizowane prosimy o pilne przekazanie zgody na przetwarzanie danych osobowych studentów i wykładowców zainteresowanych szczepieniem.

Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych znajduje się pod linkiem: zgoda na przetwarzanie danych

Zgodę prosimy przesłać na adres: dziekanat@mum.edu.pl najpóźniej do 14 stycznia br.

Dodatkowe informacje są dostępne pod linkiem: https://www.gov.pl/…/komunikat-dotyczacy-szczepien…

Studentów 1115
Absolwentów 2260