Wirtualny dziekanat

26 kwietnia 2021

Drodzy studenci!

Informujemy że na naszej uczelni został uruchomiony Wirtualny dziekanat. Oznacza to, że każdemu studentowi będzie udostępniony podgląd do elektronicznego indeksu, odzwierciedlającego cały tok studiów oraz jego dane osobowe. W przyszłości zostanie dodany również podgląd do planu zajęć. Elektroniczny indeks będzie dostępny po zalogowaniu się na stronie https://dziekanat.wam.edu.pl/ bezpośrednio wpisując ten link w przeglądarce lub po przejściu w zakładce Wirtualny dziekanat na głównej stronie MUM (na górze strony).

Pierwsze logowanie odbywa się w następujący sposób:

1. Znajdując się na stronie dziekanat.wam.edu.pl w celu uzyskania indywidualnego loginu należy kliknąć Sprawdź Login.
  2. W polu Twój e-mail należy podać swój uczelniany adres e-mail i po wpisaniu kodu z obrazka zatwierdzić wprowadzone dane klikając przycisk Wyślij.
  3. Na skrzynkę pocztową zostanie wysłany indywidualny login użytkownika. Po czym należy wrócić na stronę i powtórzyć tą samą procedurę dla odzyskania i ustawienia hasła do logowania klikając tym razem Przypomnij hasło.
  4. Po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Twoje dane->Zmiana hasła można ustawić nowe hasło.
  5. Kolejne logowanie odbywa się po kliknięciu zielonego przycisku Logowanie w prawym górnym rogu.

W razie problemów z logowaniem proszę wysłać maila na kwestura@wam.edu.pl  lub wkozlowski@wam.edu.pl