XXXIII SALON EDUKACYJNY Perspektywy 2020

Po raz kolejny mamy okazję zaprezentować naszą Uczelnię podczas targów edukacyjnych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  – stanowisko nr 28. Odwiedźcie nas 6-7 marca 2020 r. w godzinach 9.00 – 17.00.

Podczas kolejnej XXXIII już edycji Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który tradycyjnie odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zaprezentują się szkoły oraz uczelnie z całego kraju i z zagranicy. Planowany jest cykl spotkań dla maturzystów na temat matury 2020 oraz cały wachlarz spotkań warsztatowych zawiązanych z nauką za granicą, przygotowaniem się do egzaminów ustnych, pokonaniem egzaminacyjnego stresu i dobrym wyborem swojej ścieżki kariery. Będą spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz nauczycielami, warsztaty z doradcami edukacyjnymi oraz konsultacje doradców zawodowych. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentują najlepsze uczelnie z kraju i ze świata-zapraszamy na największe targi edukacyjne w Warszawie.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy to impreza o wieloletniej tradycji, która ewoluuje wraz ze zmianami, jakie zachodzą na polskim rynku edukacyjnym. Można tu precyzyjnie zaplanować ścieżkę edukacyjną, porównać oferty różnych szkół i uczelni oraz zbadać swoje predyspozycje zawodowe.

Studentów 1115
Absolwentów 2260