III Forum Leczenia Ran

W tegorocznym – III Forum Leczenia Ran – wzięła udział studentka III roku Pielęgniarstwa – pani Aleksandra Zygmunt. Studenci  naszej Uczelni aktywnie uczestniczą w wydarzeniach naukowych związanych z dziedziną realizowanych studiów. Udział w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz warsztatach cechuje studentów z pasją, pragnących poszerzać swoje horyzonty,  oraz pogłębiać zdobytą podczas wykładów kursowych wiedzę.

Miło nam, że w gronie naszej społeczności studenckiej mamy studentów, których cechuje tak profesjonalne podejście do zdobywania wiedzy.

„Było to pierwsze prestiżowe wydarzenie, w którym miałam przyjemność brać udział, jako uczestnik. Poruszona tematyka o Zespole Stopy Cukrzycowej, nowoczesnych metodach leczenia, narzędziach do diagnostyki i nietypowych terapii ran, kosztach leczenia, bólu w leczeniu ran, zakażeniach miejsca operowanego, telemedycynie, debridemntu, roli w żywieniu, dających sukcesy w terapii czy dermatologii owrzodzeń. Otwiera to przed nami, młodymi ludźmi, chcącymi poszerzać swoją wiedzę w leczeniu ran przewlekłych, coraz
większe, nowe możliwości.

Uważam, że warto uczestniczyć w takich wydarzeniach już jako student, ze względu na nasze młode chłonne umysły, jeszcze nie doświadczone w żadnym z kierunków, poszukujące ścieżki swojej dalszej kariery.

Na pewno nie będzie to moja ostatnia konferencja, oby więcej było takich spotkań. Każdemu bardzo serdecznie polecam!” – Aleksandra Zygmunt, III rok Pielęgniarstwa

III Forum Leczenia Ran – program konferencji.