Zmiana miejsca wykładów dla I roku Pielęgniarstwa i Położnictwa

Studenci I roku studiów
kierunków: Pielęgniarstwo i Położnictwo

z uwagi na dużą rekrutację i chęć zapewnienia Państwu komfortowych warunków do nauki, władze Uczelni podjęły decyzję o przeniesieniu części zajęć dydaktycznych do innej lokalizacji. Zajęcia – już podczas najbliższego weekendu zjazdowego, będą odbywać się również w budynku Vizja Park zlokalizowanym przy ulicy Okopowej 59. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów edukacyjnych w Polsce, a dodatkowo jest oddalony od siedziby naszej Uczelni o zaledwie 3 przystanki tramwajowe.

W dniu 28 września br., zapraszamy studentów I roku chcących wziąć udział w uroczystej INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO
na godz. 9:00, do siedziby Uczelni, na ul. Rydygiera 8. Po inauguracji prosimy o odbiór legitymacji studenckich – I piętro sala nr 2. Następnie zajęcia będą się odbywać w budynku Vizja Park.

Szczegóły dotyczące sal zajęciowych znajdują się w planie zajęć