mgr Dariusz Serafin D.O.

Fizjoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem, magister socjologii.

Dyplomowany Osteopata – absolwent Wyższej Szkoły Medycznej w Podkowie Leśnej.

Certyfikowany absolwent licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii,   m. in:

• Osteopathic Mastercourse: Anatomia palpacyjna (Bob Hannes FICO)
  • Osteopathic Mastercourse: Autonomic Nervous System – Polyvagal Theory (Eric Marlien FICO)
  • Osteopathic Mastercourse: Cranio-Sacral Therapy (Luc van Eupen FICO)

Właściciel prywatnej praktyki osteopatycznej i terapii manualnej „MagDarMed terapia manualna”.

Konsultant i diagnosta terapii czaszkowo-krzyżowej i terapii wad postawy dzieci w specjalistycznych ośrodkach pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu i wadami postawy ciała w województwie świętokrzyskim.

Pasjonat pracy z ciałem, szczególnie terapii czaszkowo-krzyżowej w koncepcji biodynamicznej i terapii dysfunkcji psychosomatycznych.

Twórca i prelegent autorskiego programu szkoleniowego ”Osteopatia w terapii wad postawy dzieci”.