dr Mariusz Hrycyna

Doktor nauk o kulturze fizycznej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalność: Anatomia człowieka, Biomechanika układu ruchu człowieka, Fizjologia wysiłku i treningu fizycznego, Stretching oraz Terapia manualna.

Trener: kulturystyki, pływania, personalny, podnoszenia ciężarów, gimnastyki sportowej, piłki siatkowej oraz żeglarstwa.

Wykładowca wyższych uczelni na kierunkach: fizjoterapia, wychowanie fizyczne oraz dietetyka. Od 10 lat zawodowo zajmuje się szkoleniem kadr instruktorskich oraz trenerskich z zakresu kulturystyki, nowoczesnych form treningu m.in. treningu personalnego, funkcjonalnego, pourazowego, stabilizacji głębokiej oraz stretchingu. Oprócz tych specjalizacji, dużo uwagi poświęca zagadnieniom korekcji postawy ciała i dietetyki.

[recaptcha]