INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

Inauguracja roku akademickiego to wyjątkowa i  uroczysta chwila dla całej społeczności akademickiej a szczególnie dla studentów rozpoczynających naukę.

W spotkaniu inaugurującym rok akademicki 2018/2019 w naszej uczelni wzięli udział znamienici goście – przedstawiciele środowiska medycznego, świata nauki i biznesu, administracji publicznej i samorządowej. Wykład inauguracyjny na temat Gibkość wielostawowa uroda czy problem? wygłosił prof. dr hab. n. med. Wojciech Marczyński

Po wystąpieniach gości a także Rektora – prof. dr hab. n. med. Jerzego Kotowicza, pani Dziekan prof. nadzw. dr hab. Joanny Jasińskiej nastąpił główny punkt uroczystości – immatrykulacja studentów pierwszego roku.

W roku akademickim 2018/2019 powitaliśmy w gronie studentów naszej uczelni 300 osób.

Nowym adeptom Fizjoterapii oraz Pielęgniarstwa życzymy wielu sukcesów i powodzenia w nowym roku akademickim 2018/2019.