Ubezpieczenie NNW + OC 2018/2019

UBEZPIECZENIE NNW + OC

na rok akademicki 2018/2019

praktyki, zajęcia praktyczne i ćwiczenia kliniczne

Ubezpieczenia są obowiązkowe podczas praktyk zawodowych, zajęć praktycznych  i ćwiczeń klinicznych !!!

Odbywanie praktyk studenckich i ćwiczeń klinicznych na kierunku Fizjoterapia może przynieść nieoczekiwane zdarzenia dlatego też w większości umów o praktyki zawodowe znajduje się wymóg posiadania przez praktykanta aktualnej polisy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i odpowiedzialności cywilnej (OC).

Ubezpieczenie NNW – zabezpieczająca ubezpieczonego przed konsekwencjami wypadków, które miały miejsce nie z jego woli. Obejmuje między innymi zwrot kosztów leczenia związanych z trwałymi następstwami wypadku lub świadczenie pieniężne w przypadku śmierci ubezpieczonego.

Rozszerzenie NNW – wyczynowe uprawianie sportu

Ubezpieczenie OC – (odpowiedzialności cywilnej) chroni Was przed roszczeniami osób poszkodowanych z tytułu wykonywania czynności medycznych. W sytuacji wyrządzenia przez praktykanta szkody przy wykonywaniu swoich obowiązków, szkoda ta likwidowana jest bezpośrednio przez ubezpieczyciela.

Wysokość składek:

opłata jednorazowa na rok akademicki NNW + OC  65 zł, rozszerzone 80 zł

Suma gwarancyjna:

Ubezpieczenie NNW(suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 30 000,00 zł)

Ubezpieczenie OC ( suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 30 000,00 zł )

Gdzie zapłacić ?

Wpłat należy dokonać do końca października br. w kasie Uczelni lub na  rachunek bankowy z dopiskiem  Ubezpieczenie NNW + OC

Dla studentów zgłaszających się do ubezpieczenia po tym terminie, dniem rozpoczęcia ubezpieczenia będzie dzień wystawienia przez Ubezpieczyciela aneksu do głównej polisy. Dane do ubezpieczenia będą przekazywane do InterRisk 2 razy w miesiącu – w połowie i pod koniec każdego miesiąca.