mgr Jakub Górnicki D.O.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Studia ukończył w 2009 roku. Będąc na ostatnim roku studiów rozpoczął Kurs terapii manualnej, holistycznej u Andrzeja Rakowskiego.

Kolejnym etapem rozwoju było szkolenie w zakresie tkanek miękkich. Europejska terapia nerwowo-mięśniowa  jest autorskim pomysłem Johna Sharkey’a, anatoma i wykładowcy National Training Centre w Dublinie.

Absolwent 4 letnich studiów medycyny osteoptycznej w Europejskiej Szkole Osteopatii w Medistone w Anglii. Zwieńczeniem tych studiów było uzyskanie tytułu Dyplomowany Osteopata (Dipoloma in Osteopathy).

Od ponad 5 lat prowadzi prywatną praktykę osteopatyczną oraz fizjoterapeutyczną.

Od 2012 r. nauczyciel akademicki na wydziałach fizjoterapii oraz osteopatii.