Dyplomatorium na studiach podyplomowych – Organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia

W bieżącym roku akademickim Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie  realizowała wspólnie z Wyższą Szkołą Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim studia podyplomowe z zakresu Organizacji i zarządzania w służbie zdrowia.

W dniu 7 lipca br., w Auli Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, dyplomów oraz listów gratulacyjnych absolwentom studiów.

W pożegnaniu absolwentów wzięła udział Dziekan Wydziału Nauk Medycznych MUM prof. ndzw. dr hab. Joanna Jasińska oraz wielu zaproszonych gości, wykładowców, jak też rodziny i przyjaciele studentów.

Nagrody dla najlepszych absolwentów zostały wręczone przez Rektora WSB.  Władze obu Uczelni pogratulowały absolwentom ukończenia studiów oraz życzyły im dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.