Międzynarodowa Cyberkonferencja Warszawska

W dniu 23 maja 2018 roku Rektor uczelni prof. nadzw. dr Waldemar Dębski uczestniczył w III Międzynarodowej Cyberkonferencji Warszawskiej poświęconej bezpieczeństwu systemów komputerowych i wpływu nowych technologii na różne aspekty działalności człowieka w kontekście zagrożeń cyberbezpieczeństwa oraz możliwości kształcenia w tym zakresie.
Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele nauki, pracodawców i specjalistów z branży IT zajmujących się powyższą tematyką. Ciekawostką konferencji był pokaz drona „Mucha” służącego do reagowania kryzysowego i monitorowania imprez masowych.

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#
  • #mazowieckauczelniamedyczna# uczelnia# pielęgniarstwo #nauka#szkoła#fun#studiujznami#nowekierunki#nowewyzwania #uczelniamedyczna #fizjoterapia #

Dołącz do nas!