Wydział Nauk Medycznych razem z Medikar Home Care

Wydział Nauk Medycznych WSM w nowym roku akademickim 2017/2018 rozpoczyna współpracę z Medikar Home Care. Zawarte porozumienie partnerskie przewiduje współpracę w obszarze naukowo – edukacyjnym, szkoleniowym, doskonalenia kadr zawodowych, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

Medikar Home Care powstało z myślą o zapewnieniu profesjonalnych usług medycznych i opiekuńczych pacjentom w warunkach domowych. Celem placówki jest kompleksowe ujęcie potrzeb pacjenta w czym pomaga wykwalifikowany, doświadczony personel pielęgniarski oraz fizjoterapeuci, którzy zapewniają troskliwą opiekę nad pacjentami na każdym etapie choroby.

Studenci Wydziału Nauk Medycznych, dzięki tej współpracy, będą mogli zapoznać się z procesem przygotowania indywidualnego procesu planowania terapeutycznego pacjenta.

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#
  • #mazowieckauczelniamedyczna# uczelnia# pielęgniarstwo #nauka#szkoła#fun#studiujznami#nowekierunki#nowewyzwania #uczelniamedyczna #fizjoterapia #

Dołącz do nas!