Współpraca Wydziału Nauk Medycznych ze Szpitalem Praskim w Warszawie

Wydział Nauk Medycznych WSM podpisał szczególnie ważną dla studentów studiów licencjackich i uzupełniających magisterskich kształcących się na kierunku Fizjoterapia umowę na zajęcia kliniczne i praktyki zawodowe ze Szpitalem Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Umowa ma dla Naszej Uczelni szczególne znaczenie – mówi Dziekan Wydziału Nauk Medycznych prof. nadzw. dr hab. Joanna Jasińska – Szpital Praski to nowoczesna, specjalistyczna i bardzo dobrze wyposażona placówka medyczna z zapleczem diagnostycznym i rehabilitacyjnym. Świadczy usługi w ramach umowy z NFZ. Obecna pozycja Szpitala Praskiego na rynku usług medycznych, to efekt kilkudziesięciu lat doświadczeń w prowadzeniu działalności z zakresu leczenia, rehabilitacji i prewencji chorób.

[recaptcha]