Zajęcia praktyczne z geriatrii i opieki paliatywnej dla studentów WSM w Domu Pomocy Społecznej w Brwinowie

Wyższa Szkoła Mazowiecka podpisała umowę z Domem Pomocy Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Brwinowie, na mocy której studenci kierunku Fizjoterapia i Pielęgniarstwo będą mogli odbywać zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe z geriatrii i opieki paliatywnej.

Placówka  w Brwinowie działa na zlecenie Powiatu Pruszkowskiego. Dom przeznaczony jest dla 50 osób i zapewnia profesjonalną, całodobową opiekę niepełnosprawnym intelektualnie dorosłym oraz dzieciom i młodzieży.

Opieka geriatryczna to  profilaktyka, diagnozowanie i leczenie chorób wieku podeszłego, do których często zalicza się osteoporozę, zwyrodnienie stawów czy cukrzycę. Dzięki fachowej opiece geriatrycznej jesień życia ma szansę stać się drugą młodością.

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#
  • #mazowieckauczelniamedyczna# uczelnia# pielęgniarstwo #nauka#szkoła#fun#studiujznami#nowekierunki#nowewyzwania #uczelniamedyczna #fizjoterapia #

Dołącz do nas!