Wyższa Szkoła Mazowiecka została utworzona w 2004 roku i na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej i Sportu i została wpisana do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych.

W Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie już od ponad 10 lat kształcimy profesjonalne kadry dla systemu ochrony zdrowia w Polsce i UE. Nasze doświadczenie,  programy nauczania i nowatorskie metody wykorzystywane podczas zajęć z wykładowcami-praktykami odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i owocują sukcesami naszych absolwentów. Studenci naszej Uczelni mogą mieć pewność, że zdobędą solidną i przydatną na co dzień wiedzę oraz praktyczne umiejętności poszukiwane na rynku pracy, a w trakcie studiów będą mogli korzystać z wielu przygotowanych z myślą o nich profesjonalnych rozwiązań i ułatwień.

Zachęcam do rozwijania z nami swoich zawodowych ambicji i zapraszam do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

Rektor Wyższej Szkoły Mazowieckiej
prof. nadzw. dr Waldemar Dębski

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#