FINAŁ AKCJI SZLACHETNA PACZKA!

Organizatorem akcji SZLACHETNA PACZKA w naszej Uczelni było Koło Naukowe Fizjoterapeutów Ludendo Discimus. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem!

Poniżej relacja z finału akcji:

Dzięki Waszemu wsparciu – studentów oraz pracowników Wyższej Szkoły Mazowieckiej mogliśmy przekazać niezwykle potrzebne i niezbędne do życia produkty oraz rzeczy o łącznej wartości prawie 1500 zł., m.in. lodówkę, żywność, siekierę, produkty czystości, ubrania i wiele innych.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Rodzina przyjęła nas bardzo serdecznie. Zaskoczyła ich ilość paczek, które przywieźli Darczyńcy. Byli wzruszeni tym, że zostali obdarowani tyloma prezentami. Nie spodziewali się czegoś takiego! Nie śmieli nawet marzyć o tym, że mogą otrzymać lodówkę i wiele innych prezentów. Każda rzecz wywoływała radość i słowa zachwytu. Podziękowaniom nie było końca. Pani Grażyna cieszyła się z lodówki, ciepłych butów, kurtki, produktów spożywczych. Pana Janusza uradowała siekiera, o której mówił, że jest „jak z reklamy”.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Dziękuję serdecznie wszystkim Darczyńcom i każdemu z osobna za zaangażowanie w przygotowanie Szlachetnej Paczki. To niezwykłe doświadczenie poznać młodych, pełnych energii ludzi, którzy chcą bezinteresownie dawać coś innym. Gratuluję tego, że udało się skompletować bardzo cenną paczkę, która zawierała naprawdę przydatne i wspaniale dopasowane rzeczy! Dziękuję za to, że mogłam Was poznać! Jesteście niezwykłymi osobami!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Dziękujemy bardzo za wszystkie wspaniałe prezenty! Nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Nie marzyliśmy nawet o tym, żeby otrzymać lodówkę. Jesteśmy zaskoczeni i szczęśliwi, że otrzymaliśmy tyle pięknych rzeczy (ubrania, żywność, środki czystości). Dziękujemy, naprawdę bardzo dziękujemy. To pięknie, że młodzi ludzie potrafią tak pomagać! Bóg zapłać za wszystko!

Koło Naukowe Fizjoterapeutów LUDENDO DISCIMUS
[recaptcha]