Wyższa Szkoła Mazowiecka rozpoczyna współpracę z CareExperts MEDICOVER GROUP

Wychodząc naprzeciw wysokiej jakości kształcenia Wyższa Szkoła Mazowiecka nawiązała współpracę naukowo – dydaktyczną z CareExperts MEDICOVER GROUP. Dzięki tej współpracy studenci studiów licencjackich i magisterskich kierunku Fizjoterapia i Pielęgniarstwo będą mogli realizować praktyki i ćwiczenia kliniczne w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie.

Głównym zakresem świadczeń medycznych Szpitala Wojewódzkiego są operacje chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz skomplikowane zabiegi chirurgiczne np. przełyku, żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego.

CareExperts MEDICOVER GROUP jest częścią grupy Medicover i specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi oraz najmłodszymi członkami rodzin w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu. Grupa oferuje usługi medyczne dla osób starszych w Poradni Geriatrycznej, opiekę domową, dzienną i stacjonarną oraz opiekunki, nianie, guwernantki, pielęgniarki i położne w ramach usługi opieki nad dziećmi.

Care Experts to doświadczony zespół osób, których pasją jest praca z osobami starszymi i dziećmi.  Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji najwyższej jakości opieki domowej i stacjonarnej, specjalizuje się również w terapii zajęciowej i rehabilitacji osób starszych prowadzonych w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej.

Podstawą działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo.

Misją Medicover jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Usługi tworzone są tak, aby wpływały na podniesienie jakości życia pacjentów. Medicover jest znany z najwyższej jakości świadczonych usług oraz wysokich standardów obsługi Klienta.

[recaptcha]